Workshop informatie
Hier vind je alle workshop informatie voor een gezellige ochtend, middag of avond in ons atelier.
-Het minimum aantal personen voor een workshop sieraden maken in ons atelier is 4 en maximaal 7 personen. Wil je met minder als 4 personen een workshop komen volgen dan kan dit in overleg, waarbij de prijs van een workshop uiteraard met 5 euro p.p. omhoog gaat.
-Een workshop dromenvanger of een workshop dreamcather maken duurt vanwege deze bewerkelijke workshop maximaal 3 uur en is voor maximaal 2 personen!
-En als je liever een workshop op een locatie naar eigen keuze wilt houden, dan kunnen wij tegen een vergoeding voor de reiskosten en met alle spullen die ervoor nodig zijn, naar je toe komen.
-Wij vragen een vooruitbetaling van 10 euro p.p. welke bij aanvang van de workshop op de totale prijs verrekend wordt. Op deze manier reserveer je je plekje en de datum voor de workshop!
Het atelier is op de bovenste verdieping en is dus voor mensen die slecht ter been zijn helaas niet toegankelijk! Maar omdat wij ook op locatie komen hoeft dit geen beletsel te zijn om niet aan een leuke workshop deel te kunnen nemen. Voor meer informatie verwijzen we je graag naar de algemene voorwaarden artikel: 15, 16 en 17.
Wat zit er allemaal bij de prijs van een workshop inbegrepen?
Een sieradenworkshop is een vooraf besproken model en prijs en is indien in het atelier gevolgd incl. alle materialen, koffie/thee met wat lekkers, of een drankje met zoutjes naar keuze. Zo weet je dus zeker dat je niet achteraf voor nare verrasingen komt te staan en dus ook niet met een veel te duur sieraad naar huis gaat!
Professionele hulp tijdens een workshop
Door een workshop bij ons te volgen, weet je zeker dat je zelf je sieraad maakt! Wij helpen wanneer nodig, maar je gaat zelf aan de slag. Wat wij het belangrijkste vinden is dat je met het gevoel naar huis gaat dat je je eigen handgemaakte sieraad of dromenvanger uiteindelijk zelf hebt gemaakt en daar dus ook best trots op mag zijn!
Om toch aan iedereen genoeg aandacht te kunnen besteden, is het tijdens de workshop niet mogelijk om met meerdere personen verschillende modellen te maken en gaan we gewoon gezellig allemaal hetzelfde model maken, maar dan in verschillende kleuren en materialen, zodat ieder sieraad uiteindelijk verschillend is.
Een kinderworkshop is voor kinderen tot maximaal 10 jaar, hierna geldt het volwassen tarief.
LET OP! Als de aanbetaling van 10 euro p.p. niet tijdig door ons is ontvangen, kan de workshops niet doorgaan! De foto's zijn slechts voorbeelden om de technieken te laten zien. Je gaat niet automatisch met precies dezelfde kralen, hetzelfde model maken. Dit is slechts een voorbeeld ter inspiratie en daar kunnen dan ook geen rechten aan worden ontleend! Je kunt natuurlijk altijd informeren wat een workshop met deze materialen kost. Wij vertellen je dit graag!
**
Deze jongedames hadden een gezellige middag dat vanwege de verjaardag van één van de dames met een workshop gevierd werdt.
Dit is de entree van de woning van Atelier Hobbekol, waar de gezellige workshops plaatsvinden!
Hier wonen wij even verderop aan de rechterkant in de straat .
En als we ons omdraaien, dan hebben wij dit uitzicht........
Tot ziens!
workshop informatie in ens, flevoland